Shafston

Shafston má 20 leté zkušenosti a může se pochlubit vysoce kvalifikovanými učiteli. Během 20 let studovalo na Shaftson přes 70 000 studentů ze sta různých zemí.

Škola je oficielním akreditovaným centrem pro Cambridge a TOEIC zkoušky. Nabízí mj. také otevřené Cabmbridge kurzy.

Pro studenty škola organizuje Job ready program, díky kterému pomáhá najít svým studentům práci. Pro studenty zpsané na 30+ týdnů škola poskytuje Barista course zdarma a pomáhá tak studentům najít práci.

V okolí brisbanského kampusu se nachází rozlehlá zahrada ze které uvidíte také na řeku. Ve společnosti ostatních studentů na zahradě můžete pořádat pikniky a BBQ’s, včetně dalších studentských aktivit. Kampus disponuje knihovnou vybavenou mj. DVD’čkami, učebnicemi pro samostudium i časopisy. Vše k zapůjčení zdarma.

Gold coast je australskou turistickou destinací č. 1 se 70 km surfařských pláží. Kromě surfování zde můžete praktikovat všechny druhy vodních sportů jakým je třeba. windsurfing či kayaking.

Oba kampusy nabízí také své vlastní prvotřídní luxusní ubytování s bazénem za skvělé ceny přímo v patrech nad školou (poptejte nás po fotkách). Campus na Gold Coast nabízí zcela nové luxusní ubytování přímo s výhledem na moře, na Southport Central, jen 3 min chůze od kampusu.

V den příjezdu vas zástupce školy provede po městě a seznámí s dopravou, místy pro nákupy a dalšími užitečnými informacemi.V Hospitality i Child care kurzech student absolvuje jednou týdně povinnou stáž, v rámci které nezřídka student získá trvalou práci nebo sponzorship.