O nás

Why us?

1

Česko-Australské
vlastnictví

Nikdy nevíte, co se v zahraničí může stát. Mít po ruce někoho, kdo vám může pomoci prakticky v každé situaci, se proto skutečně hodí. A to je přesně to, co u nás najdete.

Martin, jeden z majitelů společnosti, je australský občan, vyrostl v Austrálii, kde také vystudoval práva. Kromě angličtiny se s ním domluvíte plynně česky (v ČR žil 6 let). Máte tak jistotu, že vašim problémům budeme nejen dobře rozumět, ale budeme je umět také dobře řešit a přesně tlumočit.

 

2

Školu vybíráme na míru

Školu vám doporučíme na míru, podle očekávání, které od Austrálie máte. Při výběru studia  vám neprezentujeme školy, nýbrž se ptáme CO a PROČ chcete studovat. 

Chcete si zlepšit angličtinu, získat celosvětově uznávané vzdělání, našetřit na dům, procestovat vzdálený světadíl či sem letíte za účelem se v budoucnu přestěhovat?

Pro každý váš záměr potřebujete vybrat školu jinou. Vaše studium je třeba plánovat již od začátku, podle vašich očekávání od pobytu.

Nedoporučujeme školu podle toho, zda s ní již máme smluvní vztah.

Kromě škol v našem portfoliu si udržujeme přehled o všech školách a kurzech nabízející studium mezinárodním studentům. Pakliže bude mít některá v nabídce něco, co se bude hodit zrovna vám, budeme to vědět a zprostředkujeme vám ji.

 

3

Migrační agent, překlady,
znalost australského práva

U nás najdete vše, co kromě plánování studia můžete od agentury jen chtít. Naší, troufáme si říci celosvětovou výhodou, mezi agenturami je:

  • Migrační právník s 5 letou praxí přímo v centrále úřadu Immigration and Border Protection v Canbeře
    Majitel společnosti má kromě této praxe další zkušenosti v oblasti imigrací. Disponujeme tak v této oblasti bezkonkurenční znalostí i praxí. (Pozn. Migrační právník získává vzdělání 5 let, migrační agent 1 rok). Můžete se proto spolehnout, že v oblasti víz vás s námi žádná nepříjemnost nečeká. Detailní informace najdete na martinudall.com
  • Právník s kompletní znalostí australského práva
  • Rodilá angličtina
  • Akreditované ČJ/AJ/ a SJ/AJ překladatelské služby czechtranslatorwa.com

To vše vám oprávněně dá nefalšovaný pocit jistoty, že za vámi v Austrálii stojí silný partner.

 

 

Náš tým

Martin Udall LLM

Martin Udall LLM

AUSTRALSKÝ PRÁVNÍK & MIGRAČNÍ AGENT

  +61 8 61 61 62 78
  (AU) +61 435 814 004
  (CZ) +420 776 274 272
  martin@primaaustralia.cz
  martinudall

Martin se narodil a vyrostl v Austrálii. Právní bakalářské vzdělání získal na Univerzitě v Canbeře, magisterské na Australian National University. Jako právník působí od roku 2003, jako migrační agent od roku 2007. Na počátku své kariéry pracoval jako právník v hlavní kanceláři Útvaru Immigration and Border Protection v Canbeře, kde řešil víza všech tříd a podtříd, včetně odvolání proti rozhodnutí vlády, zastupování vlády před soudy apod. Měl tak možnost se seznámit s vnitřními pravidly a politikou udělování víz. Po pěti letech úspěšné kariéry přijal nabídku mezinárodní právní firmy Fragomen Global v Sydney, soustředící se na imigraci a zastával roli senior konzultanta. Na této pozici jsem poskytoval migrační poradenství korporátním klientům z celého světa a získával nejen pro jejich zaměstnance víza investorská, pracovní, studentská včetně trvalých pobytů a australského občanství. V roce 2008 založil svou vlastní praxi v Praze, zaměřenou na globální mobilitu, migrační a vzdělávací servis. Mezi mé klienty patří jak jednotlivci, tak investoři a velké evropské firmy, banky, developerské společnosti i politické strany (KB, GE Money Bank, MetroStav, TOP09 aj.)

V roce 2015 založil svou druhou kancelář v Perthu, v Austrálii. Jako právník se zaměřením na imigrace vyřizuje všechny druhy víz, včetně víz již jednou či vícekrát zrušených či zamítnutých. Obsluhuje také klienty, kteří jsou umístěni v detenčních táborech. Tyto také zastupuje před Vyšším i Federálním soudem.

Migration Agent Registration Number (MARN) 0746812
Web: www.martinudall.com

Adresa kanceláře

Suite 3/193 Guildford Road, Maylands, WA 6051, Australia

Otevírací doba

Po-Pá: 8.00-18.00 / Mimo otevírací dobu po domluvě.

Ing. Petra Bernardová

Ing. Petra Bernardová

EDUCATION PLANNER

  +420 777 879 566
  petra@primaaustralia.cz
  Petra.PrimaAustralia

Vystudovala jsem Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze. První pracovní zkušenosti jsem získala u makléřské společnosti zaměřené primárně na oblast pojišťovnictví průmyslu a podnikatelů. Více než konkrétní znalosti mě ovlivnila hlavní zásada této společnosti. Tou bylo hledání nejlepšího řešení pro klienta bez ohledu na výši provize od partnerských pojišťoven. Díky tomu jsme navazovali s klienty dobré a dlouhodobé vztahy. O klienta jsme se zajímali nejen před, ale i po uzavření pojistné smlouvy a poskytovali maximální péči po celou dobu trvání vztahu. Záleželo nám na spokojenosti klienta i při zajištění běžného ponákupního servisu. S tímto přístupem jsem přešla do jedné ze tří největších bank a na několika různých pozicích hledala optimální řešení pro externí i interní klienty. Následně jsem pracovala v obchodní společnosti na pozici zajišťující import zboží z USA.

Zastávám filozofii, že “Spokojenost klienta a úspěch společnosti, více než na společnoti a produktu, záleží na konkrétních lidech, jejich schopnostech, úrovni poskytnutého servisu a snaze konkrétního zaměstnance o spokojenost klienta.” Spolehnout se můžete, že stejný před i ponákupní servis obdržíte ode mě i vy.

Adresa kanceláře

Tyršův Dům, Újezd 450/40, 118 00 Praha 1

Otevírací doba

Po domluvě

Ing. Iva Hanušová

Ing. Iva Hanušová

EDUCATION PLANNER

  (AU) +61 435 314 004
  (CZ) +420 777 879 566
  iva@primaaustralia.cz
  Iva.PrimaAustralia

Své vzdělání jsem získala v oboru Podnikové ekonomiky na Vysoké škole ekonomické v Praze. Díky práci pro jednu z velkých českých bank jsem jako ředitelka pobočky získala několikaleté zkušenosti především v oblasti řešení potřeb zákazníků a v poskytování nadstandardního servisu širokému spektru klientů. V naší kanceláři se tak budete mít možnost setkat především s osobním přístupem. Vybrat školu i destinaci vám pomůžeme na základě vašich konkrétních očekávání od Austrálie. Následně, při svém ročním pobytu v Austrálii jsem absolvovala kurz General English na Milner college v Perth, na Kaplanu poté kurz Cambridge FCE.

Austrálie, její životní styl, příroda, počasí, ale i vstřícnost a přátelskost lidí mě při mém ročním pobytu okouzlila na tolik, že jsem se rozhodla přidat ke svému příteli a začít společně s ním plánovat studentské pobyty na míru. Předat vám tak mohu své zkušenosti, tipy i rady z pohledu studenta. Kromě krás a životního stylu Perthu, jednom z nelepších měst pro život na Zemi, jsem zde pozanala i svého partnera. Potkat se se mnou můžete jak ČR tak v Austrálii.

Adresa kanceláře

Tyršův Dům, Újezd 450/40, 118 00 Praha 1

Otevírací doba

Po-Ne: 8.00-19.00 po domluvě

Isabela Jungvirtova

Isabela Jungvirtova

EDUCATION PLANNER

  (AU) +61 403 863 873
  isabela@primaaustralia.com

Vzdy jsem se touzila podivat do slunne Australie a navstivit cast me rodiny, ktera zde zije uz od konce 40tych let minuleho stoleti. Kdyz se mi to v roce 2003 konecne podarilo, na sve dovolene jsem potkala sveho budouciho manzela. Vzali jsme se v Praze, ale rozhodli jsme se zit v Australii, kde muj manzel vyrostl.

Jeste tentyz rok jsem se natrvalo vratila do Australie. Pred nekolika lety jsem take uspesne ziskala obcanstvi.

Nejakou dobu jsem pracovala ve svem oboru.

Nyni jiz temer 10 let pracuji v socialnich sluzbach. Ziskala jsem nekolik certifikatu a venuji se zejmena lidem, kteri trpi vrozenou mentalni poruchou ci ziskanou poruchou dusevnoho zdravi. S manzelem jsme v Australii procestovali mnoho mist, nejakou dobu jsme dokonce zili a pracovali ve Victorii. Vratit se ale do Adelaide, bylo skvele rozhodnuti. Adelaide je krasne mesto s lehce dostupnymi dlouhymi plazemi. zelenymi parky, kde se kazdorocne odehravaji ruzne festivaly. Adelaidske hory jsou mistem mnoha vinic, kde muzete ochutnat jedno z nejlepsich vin sveta :-) Pro milovniky cyklistiky mame Linear park, jehoz trasa vede z hor az na plaz! I tady ovsem plati pravidlo se drzet vlevo :-)

Zajimavosti je, ze Jizni Australie je jedinym statem, ktery byl obydlen svobodnymi usedliky nikoliv trestaneckou kolonii. Je zde mnoho dobrych skol a univerzit, ktere maji dobre jmeno ve svete.

Angélica María Arenas Luna

Angélica María Arenas Luna

EDUCATION PLANNER

  +61 469 594 877
  angelica@primaaustralia.com

Vystudovala jsem architekturu v Kolumbii, v Jižní Americe.

Po ukončení studia jsem 4 roky pracovala jako stavební inženýr junior, dále pak v projektech týkající se hydrauliky a hydrologických výzkumech. Do Austrálie, do Pethu, jsme se přestěhovali s manželem v roce 2013, kde jsme na skills víza získali trvalý pobyt.

Austrálie je úžasná země, plná vlídných lidí, dobrého jídla a zábavy. Na Austrálii se mi především líbí její skvělý životní styl. Jsem velmi vděčná Bohu, že zde mohu žít. Mým mateřským jazykem je španělština a proto se v Prima Autralii starám především o španělsky mluvící klienty. Plynule hovořím i anglicky.