Australian Professional Skills Institute

APSI je poskytovatelem kurzů vysoké kvality nejen pro mezinárodní ale i domácí studenty. Studenti APSI pocházejí z vice než 40 zemí světa a mezi učiteli najdete pouze rodilé mluvčí. Z APSI můžete pokračovat (Pathways) na Edith Covan University nebo na Australian school of Management.

V daných odvětvích APSI disponuje rozsáhlou sití kontaktů na zaměstanvatele a to jak v Austrálii tak i mimo ni. K těmto zaměstnavatelům umísťuje své studenty v rámci studijní praxe. Studenti pak nezřídka u těchto firem získávají nejen potřebnou praxi ale také své stálé “angažmá”. Škola tak významně pomáhá studentům nalézt stálou práci a umožňuje jim tak v Austrálii vydělat prostředky na další studium. Po ukončení studia můžete využít mezinárodních kontaktů školy a získat přes školu placený i neplacený Internship. V současné době má škola navázaný výměnný program se školami ve Švýcarsku, nově vzniká spolupráce se školami na Bali a v dalších oblastech.

U kurzů zaměřených na gastronomii činí poslední semestr (20 týdnů) pouze praxe. Student tak může vydělávat neomezeně po celý den (školní praxe + standardních 40 h práce za 2 týdny).

Campus na Lord st. je ve středu města, přívětivý, hezký s excelentním tréningovým vybavením.