Australian College of Sport and Fitness

Škola je součástí skupiny Australian Learning Group a nabízí vice než 3 desetiletí zkušeností.

Škola si užívá excelentní reputace díky své kvalitě vzdělávání. V rose 2015 byla finalistou mezi školami v soutěži Victorian International Education Awards, v roce 2013 finalistou soutěže ACPET (Australian council for private education and training). Kurzy školy jsou uznány od Australian professional associations, jejíž součástí je Fitness Australia ascociace a Physical activity Australia.

Absolvováním kurzů na ACSF získává student vzdělání uznané nejen v Austrálii, ale díky možné registaci u Fitness Australia také v dalších 40 zemích světa, což absolventům skýtá skvělé pracovní příležitosti.

Certifikát III je prvním krokem do světa fitness. Umožní vám stát se instruktorem ve fitku či předcvičovatelem. Certifikát IV je vstupenkou k pozici osobního trenéra (prům. plat AUD 50) a Diploma do sportovního managementu, organizování sportovních událostí apod.

Na general Diploma programu získáváte teroretické znalostí z oblasti sportovního managementu, marketingu, řízení rozpočtu, klientského servisu a řízení lidských zdrojů. V Diplomě fitness se vice prakticky zaměřujete na manažerské dovednosti z oblasti fitness a pokročilý osobní tréning včetně prevence zranění a řízení lidských zdrojů.

V rámci studia se můžete libovolně přesouvat mezi kampusy, což vám umožní studovat, cestovat a pracovat napříč téměř celou Austrálií.

Výhodou je i to, že ACSF umožňuje také trial a den na škole si tak můžete zkusit na nečisto.

Součástí školy je NSW school of Massage. Studenti jsou vyučováni základním i pokročilým masážním technikám, anatomii, psychologii, první pomocii, managementu v praxi.

Po masážní terapii je celosvětově rostoucí poptávka, což zaručuje studentům obchodní úspěch a budoucí uplatnění. Absolventi jsou poptáváni masážními klinikami, korporacemi, welness a fitness kluby, ale také klinikami zaměřenými přímo na chiropraxi a fyziotherapii. Na Diplomě se naučíte pokročilé nápravní a masážní techniky, včetně výživových zásad nutných pro výživové poradce.

Na SOL listu se pak nacházejí police, které můžete vykonávat díky vzdělání z ACSF.