Browns English Language School

Na Browns kampusech najdete jednu z nejlepších úrovní výkuky, vysoce kvalifikované učitele, velmi moderní vybavení učeben i luxusní share ubytování přímo od školy. Každý učitel před nástupem do školy musí absolvovat trial a demontrovat své dovednosti, až poté je přijat do kolektivu Browns. Mimo to každé dva týdny absolvují učitelé workshop, kde si vzájemně sdílí své zkušenosti s výukou.

Browns jako jedna z mášla škol vám garantuje dosažení vašeho stanoveného score v IELTS i Cambridge zkouškách. Pakliže byste tohoto score nedosáhli, získáte od Browns vámi absolvovaný kurz (stejný počet týdnů, který jste již odstudovali) zdarma.

K min. 5 týdennímu kurzu vám škola za poplatek zajistí také neplacený Internship program. Vybrat si můžete z administrativy, web designu, marketingu, turistiky, logistiky, financí, HR, IT, účetnictví a dalších. Požadavkem je Upper-intermediate level angličtiny. V Internship programu budete mít možnost trénovat angličtinu v praxi a ještě vice rozvinout vaše dovednosti. Nezřídka vám může zaměstnavatel nabídnout také stále pracovní místo.

Ke kurzům Aj škola za poplatek nabízí také zajištění rodin pro Demi-pair.

Kampus v Brisbane je umístěn v centru, s výhledem na King George Square. V okolí najdete spoustu restaurací a příležitostí k nákupům. Kampus v Cairns se nachází také v centru, v blízkosti kaváren, obchodů a pláže.