Inus Australia

Inus Australia si klade za cíl poskytovat zážitkové vzdělávání díky inovativním a inspirativním programům výuky. Studovat můžete obecnou angličtinu všech úrovní, EAP, Power On, IELTS nebo FCE kurz.  Nedílnou součástí týmu je vysoce kvalifikovaný učitelský sbor, který plní svou práci s vášní a profesionalitou. Jedním z členů týmu, který se v INUS stará o studenty je také česky hovořící slečna, se kterou případně vyřešíte pohodlně vše, na co si nebudete chtít troufnout v angličtině.

Po absolvování kurzu mají studenti možnost zvolit si pokračování studia s INUS od Bachelor program po Vocational Education/Training.

Studenti, kteří již v Austrálii jsou, si mohou u INUS vyzkoušet IELTS Simulation test, který škola vypisuje jednou měsíčně bez ohledu na to, zda již u INUS studujete. Podmínkou je pouze zápis alespoň 10 studentů. Student si tak může napsat skutečný IELTS test (a to jak Academic, tak General) a zjistit, jak by u reálné IELTS zkoušky uspěl. Má také možnost zhodnotit přístup a profesionalitu učitelů a rozhodnout se, zda si IELTS Preparation kurz zapíše právě zde.

3x týdně škola organizuje a poskytuje English Life classes, kde máte možnost si zdarma, nad bežný rámec povinné výuky, zlepšit své speaking dovednosti. Každá lekce je na jiné téma. Procvičovat můžete např. Australian slang, Pronunciation, Day to day English, English for work ci travel a jiné.

INUS také organizuje lekce yogy a tance. Prostředí a vybavení školy je plnohodnotné potřebám studentů. Součástí vybavení jsou kuchyňky, lab areas, meeting room, lounge room, recepce či cafeteria, kde je možnost si objednat kávu všech druhů od studentů INUS Barista kurzu. Australani milují kávu a pro mnoho studentů je právě oblast hospitality nejsnazší cestou k pracovnímu uplatnění. INUS proto nabízí kurz baristiky čítající celkem 60 hodin, díky kterému se vám následně bude snáze hledat práce v kavárnách. Těch je v Melbourne nespočet.

V dalším nepovinném ale placeném Part time programu, který škola otevírá alespoň při počtu 6 zájemců, si můžete udělat RSA certifikát, kurz první pomoci či Nany tréning a získat tak dovednosti pro možnost pracovat v dané oblasti.