International House

International House Word Organisation je jedna z největších skupin světa soustředící se na výuku jazyků. Zkušenosti sbírá již od roku 1953. Celosvětově má 155 výukoých center ve více než 50 zemích světa. International House v Sydney byla založena v roce 2001. Dnes patří škola mezi lídry ve své oblasti jak v samotné výuce angličtiny, tak ve výuce budoucích učitelů.

Škola je vůči studentovi velmi flexibilní a umožňuje libovolně přestupovat mezi všemi kampusy a díky shodné ceně kurzů i mezi jednotlivými kurzy. Ideální začátek studia vidí škola v Darwinu, kde si student díky vyšším mzdám (Barista 30 AUD/hod) může dostatečně našetřit a poté přejít do dražší Sydney.

Škola se snaží o studenty starat v každé oblasti. V den nástupu kurzu např. škola své studenty formou procházky seznamuje s městem. Student dostane tipy na levné nákupy, bydlení, informace o dopravě ve městě a další užitečné rady.

Absolventi kurzu Teaching English to Speakers of Other Languages (TESOL) získávájí, díky možnosti vyučovat angličtinu, příležitost poznat různé kultury napříč celou zeměkoulí.

Škola zajišťuje také rodiny pro Demi-pair program.